Nieodpłatny wykład dr Alfreda Waltera pt. „Trauma wojenna. Zmiany w tworzeniu pomocnych narracji w poradnictwie i psychoterapii”.
*  Tłumaczenie wykładu: Magdalena Sykutera.
*  Moderacja: Jolanta Zboińska.
DATA:
* Sobota 2 kwietnia
* godz. 18.00 – 21.00
REJESTRACJA:
Aby otrzymać link do połączenia ZOOM, prosimy o wypełnienie formularza na stronie:
(klikając w czerwony napis „KLIKNIJ TU”)
Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo e-mail  zawierającego informację, jak dołączyć do spotkania.
ORGANIZATORZY:
*  Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii
*  Instytut Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium
PRELEGENT
dr Alfred Walter – dr filozofii (politologia, pedagogika), ukończył szkolenie z terapii psychoanalitycznej dzieci, młodzieży i dorosłych, jest również terapeutą psychoanalityczno-systemowym par i rodzin oraz analitykiem grupowym.  Szkolił się w licznych uczelniach wyższych Wiednia, Monachium, Bazylei i Fryburga. Przez 7 lat pracował na Uniwersytecie Ludwiga Maxymiliana w Monachium. Wykłada psychologię głębi, psychoanalizę, terapię grupową, psychoterapię dzieci i młodzieży oraz terapię rodzin w Instytucie Centrum Leopolda -Mozarta przy Uniwersytecie w Augsburgu. Od ponad 20 lat pracuje jako wykładowca i superwizor, m.in. w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii. Jako psychoanalityk dzieci, młodzieży i dorosłych jest członkiem Niemieckiego Towarzystwa Psychoanalitycznego (DPV) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychoanalitycznego (IPA). Jest autorem około 60 publikacji z zakresu kontroli zbrojeń, badań o pokoju i konfliktach, ruchów pokojowych, myśli psychoanalitycznej, psychoanalitycznej terapii dzieci, par i rodzin, psychoanalitycznych teorii rozwoju człowieka. Wieloletni kierownik szkoleń w Instytucie Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium (CIP- uznany przez państwo niemieckie instytut szkoleniowy dla psychoterapeutów medycznych i niemedycznych).