w imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy do udziału w SEMINARIUM NAUKOWYM – POKONYWAĆ NIEPOKONANE Interdyscyplinarne uwarunkowania funkcjonowania osób z niepełnosprawnością ruchową organizowanej przez Wydział Nauk o Człowieku Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie we współpracy z Kliniką Rehabilitacji z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej Instytutu Medycyny Wsi im. W. Chodźki w Lublinie oraz Zakładem Psychologii Rozwojowej Wydziału Społeczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Państwowego w Brześciu im. A. Puszkina.

Seminarium odbędzie się dnia 12 grudnia 2018 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie przy ul. Projektowej 4.
Szczegółowe informacje na temat Konferencji są dostępne na stronie internetowej TUTAJ

Z poważaniem,
Organizatorzy​