Zespół Psychologów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myślenicach oraz Zarząd Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zaprasza psychologów na warsztat o charakterze szkoleniowo-superwizyjnym z cyklucMODELE POSTĘPOWANIA DIAGNOSTYCZNEGO W PRAKTYCE PSYCHOLOGICZNEJ pt.: Uczeń z zaburzeniami zachowania w szkole, który odbędzie się w dniu 20 stycznia 2020 r. godz. 10.15 – 12.30 na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myślenicach, ul. Pardyaka 2, 32-400 Myślenice, pokój nr 2.

Zgłoszenia przyjmowane są od dn. 8 do 17 stycznia 2020 r. na adres e-mail koordynatora:     Beaty Wójtowicz:           beata.wojtowicz@ptp.krakow.pl

Regulamin warsztatów do pobrania: TUTAJ
Formularz zgłoszeniowy do pobrania: TUTAJ

Więcej informacji na stronie w zakładce w zakładce Koło Psychologów Diagnostów/szkolenia. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail koordynatora.