Komunikat nr 2
III KRAKOWSKA KONFERENCJA PSYCHOLOGII KLINICZNEJ

Zarząd Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego informuje, że III KRAKOWSKA KONFERENCJA PSYCHOLOGII KLINICZNEJ – PSYCHOLOGIA KLINICZNA W PRAKTYCE: DYNAMIKA ROZUMIENIA DIAGNOZY PSYCHOPATOLOGII PACJENTA W PROCESIE PSYCHOTERAPII współorganizowana z Konsultantem Wojewódzkim ds. Psychologii Klinicznej, Szpitalem Uniwersyteckim UJ CM oraz Instytutem Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, planowana początkowo na dzień 16 marca 2020 roku, zostanie zorganizowana w trybie on-line na platformie KORMEETING w dniu 22 marca 2021 roku.

Osoby uczestniczące w konferencji w ramach opłaty konferencyjnej otrzymają na podany podczas rejestracji adres mailowy: link do umożliwiający uczestnictwo w konferencji, materiały konferencyjne oraz zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w konferencji.

PROGRAM KONFERENCJI

Prowadzenie: dr n. hum. Mirosława Jawor – Konsultant Wojewódzki ds. Psychologii Klinicznej

9.30 – udostępnienie linku do konferencji
9.45 – dr n. hum. Mirosława Jawor – Rozpoczęcie konferencji

Sesje 10.00 – 16.00

10.00 – 11.00 dr hab. Bernadetta Izydorczyk – Rozumienie diagnozy psychopatologii zaburzeń odżywiania w procesie psychoterapii (45 min + 15 min dyskusja)
11.00 – 12.00 mgr Iwona Kozłowska-Piwowarczyk – Zmiana objawowa i zmiana strukturalna w procesie systemowej terapii rodziny (45 min + 15 min dyskusja)
12.00 – 13.00 za dr Zofia Szepczyńska mgr Katarzyna Kowalska – Problemy diagnostyczne pacjentów z FASD (45 min + 15 min dyskusja)

13.00 – 14.00 PRZERWA

14.00 – 15.00 dr Mirosława Jawor, mgr Jolanta Ryniak – Rozwój struktury osobowości pacjentki uzależnionej a proces psychoterapii (45 min + 15 min dyskusja)
15.00 – 16.00 dr n. hum. Katarzyna Sitnik-Warchulska – Kim jesteś? Diagnoza i terapia w okresie dzieciństwa i dorastania (45 min + 15 min dyskusja).

Po każdym z wystąpień przewidziana jest dyskusja, w ramach której Prelegent będzie udzielał odpowiedzi na pytania zadane przez Uczestników na czacie w trakcie jego wykładu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy zgłosili i opłacili swój udział w konferencji w 2020 roku, jak i nowe osoby zainteresowane problematyką  konferencji.

OSOBY, KTÓRE DOKONAŁY ZGŁOSZENIA I WNIOSŁY OPŁATĘ KONFERENCYJNĄ W 2020 ROKU

Warunkiem udziału w konferencji jest potwierdzenie chęci uczestnictwa oraz zaakceptowanie uaktualnionego Regulaminu Konferencji (podlinkowany Regulamin) do dnia 7 marca 2021 roku  poprzez przesłanie maila „Potwierdzam chęć uczestnictwa w III KRAKOWSKIEJ KONFERENCJI PSYCHOLOGII KLINICZNEJ w dniu 22 marca 2021 roku oraz akceptuję Regulamin Konferencji z dnia 20 lutego 2021 roku, znajdujący się na stronie  https://ptp.krakow.pl/krakowska-konferencja-psychologii-klinicznej/” na adres mailowy: psychologiakliniczna@ptp.krakow.pl

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w Konferencji prosimy o niezwłoczny kontakt z Organizatorami na adres: psychologiakliniczna@ptp.krakow.pl, najpóźniej do dnia 7 marca 2021 roku.

NOWE OSOBY ZAINTERESOWANE PROBLEMATYKĄ KONFERENCJI

Warunkiem udziału  w konferencji dla nowo zgłaszających się osób jest:

1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konferencji. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
  2. Wniesienie opłaty konferencyjnej do dnia 7 marca 2021 roku w wysokości:

60,00 zł dla członków Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,
60,00 zł dla studentów psychologii jednolitych studiów magisterskich,
80,00 zł dla członków pozostałych oddziałów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,
120,00 zł dla pozostałych zainteresowanych osób.

Uczestnictwo członków PTP jest dofinansowane ze środków OK PTP (szczególnie dotyczy to członków OK PTP).

Wpłaty należy dokonywać na rachunek:
Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Psychologicznego:
W tytule przelewu podać: imię i nazwisko, Konferencja kliniczna 2021

Osoby, które chcą otrzymać fakturę, powinny podać potrzebne dane podczas rejestracji na konferencję.

Kontakt mailowy: psychologiakliniczna@ptp.krakow.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!